Fotografowie:


Przemysław Pokrycki - Mamel Pictures Warszawa

Założyciel Mamel Pictures i dyrektor artystyczny oddziału warszawskiego, absolwent Wydziału Operatorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Wieloletni współpracownik wydawnictw, agencji fotograficznych oraz PR-owych. Fotografia jest dla niego nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją. Jego prace można oglądać na licznych wystawach w Polsce i na świecie: fotografie z realizowanego od kilku lat projektu „Rytuały przejścia” były pokazywane na wystawach indywidualnych w Galerii Starmach w Krakowie, Galerii PF w Poznaniu oraz w galeriach na Słowacji, Litwie, w Hiszpanii, Belgii, Niemczech, Chinach oraz USA. Brał także udział w wystawach zbiorowych, które wpisały się już do najnowszej historii sztuki współczesnej, m.in. w słynnych „Nowych dokumentalistach” w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej w 2006 roku i w wystawie „Efekt czerwonych oczu Fotografia polska XXI wieku” w CSW w 2008 roku.  Członek międzynarodowego stowarzyszenia fotoreporterów ślubnych WPJA.  

Kamil A. Krajewski - Mamel Pictures Południe

Współzałożyciel Mamel Pictures. Jego znakiem rozpoznawczym jest rozbrajający śmiech i aparat fotograficzny, który odkłada tylko gdy śpi, a i to nie za daleko. Pobierał nauki w Europejskiej Akademii Fotografii, ale jego przygoda z aparatem rozpoczęła się o wiele wcześniej. Jego pasją jest człowiek i jego otoczenie. Dlatego reportaże ślubne oraz sesje ślubne są dla Kamila tak ważne. Swoje fotograficzne skrzydła rozwijał w Polsce, Francji i USA. Publikował między innymi na łamach takich magazynów jak Wysokie Obcasy, Wnętrza Publiczne, Elle, Sukces, Polityka, The Sun. Jest właścicielem krakowskiego Studia Luma, gdzie realizuje swoje zlecenia komercyjne, jak również spotyka się z Państwem w celu omówienia szczegółów reportażu ślubnego. Jako Warszawiak w Krakowie rozpoznał już dla Państwa najbliższe otoczenie pod kątem miejsc na plenery ślubne, których tu na południu nie brak. Równie dobrze potrafi rozpoznać nie znane mu rejony pod kątem plenerów. Dlatego realizował reportaże i sesje ślubnie w Hiszpanii, Holandii czy Szwajcarii.


Fotografowie współpracujący:


Rafał Siderski

ukończył Instytut Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim w Opavie. Fotoreporter, jego prace publikowane były w wielu magazynach (Przekrój, Newsweek Polska, Sukces, Dziennik, Gazeta Wyborcza). Fundator Fundacji .DOC. Jego prace pokazywane były na licznych wystawach w kraju i za granicą. Wykładowca w Akademii Fotografii. 

Kuba Ceran

urodzony w Warszawie, rocznik 1979. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telwizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Dyplom pod kierunkiem profesora Wojciecha Prażmowskiego obronił w 2006 roku. Studiował również dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.
Specjalizuje się w sesjach korporacyjnych, produktowych oraz fotoreportażu. Pracował dla takich marek jak: Volvo, Absolut, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Deni Cler, Reserved, NIVEA, Levi’s, PKO BP, BZ WBK. 

Marcin Łobaczewski

jest absolwentem pedagogiki na Uniwersytecie Zielonogórskim. W czasie studiów był autorem i współautorem kilku reportaży telewizyjnych wykonanych dla Telewizji Polskiej. Swoją przygodę z fotografią zaczynał na studiach jako współpracownik lokalnej gazety i fotograf teatralny w Teatrze Lubuskim i Teatrze Polskim w Poznaniu. Pracował jako etatowy fotoreporter dla największych polskich dzienników: Gazety Wyborczej i Rzeczpospolitej. Był szefem działu foto Gazety Lubuskiej w Zielonej Górze. Przez dwa lata współpracował z gazetą "Dziennik, Polska, Europa, Świat" Obecnie nie jest związany z żadną redakcją. Publikował swoje zdjęcia w takich magazynach jak Newsweek Polska, Polityka, Wprost, Przekrój, Film, Sukces, Marie Claire, Pani, Twój Styl. Jest współautorem wystawy fotograficznej "Widzieć, słyszeć, dotykać, wiedzieć" będącą częścią kampani "Niepełnosprawni - normalna sprawa", autorem indywidualnej wystawy pt. "Urodziny" będącej wynikiem pobytu w Odessie na Ukrainie i fotografowania w hospicjum dla chorych na AIDS. Jest laureatem nagród na wielu konkursach fotograficznych: Grand Press Photo, Newsreportaż, Konkursie Polskiej Fotografii Prasowej. 

Adam Guz

Fotograf młodego pokolenia, swoje umiejętności szlifował na kijowskim Majdanie, wschodniej Ukrainie i Bałkanach. Na co dzień fotoreporter prasowy, w soboty fotoreporter ślubny. Współpracował z agencją fotograficzną Reporter. Publikuje w polskiej i zagranicznej prasie. Jest szybki jak błyskawica, nic mu nie umknie. Lubi jak coś na niego leci, najlepiej płatki róż, mogą też być drobne monety ewentualnie ryż. 

Wojciech Robakowski

Wojciech Robakowski dobry rocznik 1977 r. urodzony we Wrocławiu Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telwizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Cieszy się kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy twórczej. Swoje fotografie publikuję w dziennikach i tygodnikach ogólnopolskich (min. „Puls Biznesu” , „Forbes” , "Rzeczpospolita"; ,,Newsweek"; ,, Przekrój"; ,,Polityka"). Laureat konkursów fotograficznych: Konkurs Wielkopolska Press Photo 2016r wyróżnienie Związku Polskich Artystów Fotografów. W fotografii fascynuje go zatrzymywanie w niepowtarzalnych momentów, a podczas ślubu jest ich wiele… 

jakub Kamiński

urodzony w Warszawie, rocznik 1985. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telwizyjnej i Teatralnej w Łodzi.  Reporter nagradzany na wielu konkursach w Polsce i za granicą. Mistrz fotografii czarno-białej.