kkraj_20180721_0139__MG_9716.jpg

Kamil A. Krajewski

Urodzony Warszawiak mieszka w Krakowie od 2004 roku. Z powodzeniem rozwija naszą działalność na południu Polski i nie tylko. Reportaże i plenery ślubne realizuje w kraju i zagranicą. Jego krakowska pracownia, Studio Luma jest najchętniej wybieranym miejscem spotkań z klientami. Często też rozmawia z nimi przez Skype, płynnie po polsku i po angielsku :)

Cały czas profesjonalizuje swoje usługi rozwijając dział obsługi klienta oraz retuszu. Kamil współpracuje ze zdolnymi fotografami oraz operatorami. Pełen pakiet!


Mieliśmy przyjemność współpracować z Mamel Pictures w czerwcu tego roku. Kamil Krajewski z Mamel zrobił nam rewelacyjny reportaż ślubny, dzięki któremu detale z naszego dnia ślubu pozostaną w pamięci przez lata. Pełen profesjonalizm! Kamil był praktycznie niewidoczny, poruszał się jak ninja;) wśród gości, dzięki czemu nikt nie czuł się nieswojo przed jego obiektywem. Podczas zdjęcia grupowego potrafił doskonale ustawić rodzinę i znajomych, aby każdy był widoczny, a dodatkowo rozweselił nawet tych najbardziej opornych, dzięki czemu na zdjęciach nie było smutnych min! Piękne kadry, zdjęcia doskonałej jakości... no i ekspresowy czas realizacji! Polecamy wszystkim parom, którym zależy na wyjątkowym udokumentowaniu wyjątkowego dnia :) Dziękujemy Kamil :)
— Gabrysia i Darek
Oprawę fotograficzną naszego ślubu przeprowadził Kamil Krajewski. Od pierwszych minut pierwszego spotkania wiedzieliśmy już, że nadajemy na podobnych falach, więc dogranie szczegółów było prawdziwą przyjemnością. W czasie uroczystości i wesela, nawet nie wiem kiedy, zostało wykonanych wiele świetnych ujęć. Ma oko ten Kamil do łapania momentów! Podczas dwudniowej sesji zdjęciowej, mimo upałów, świetnie się bawiliśmy, a efekty były totalnie takie, jakie sobie wyobraziłam. I o to chodziło! :) Podczas pracy nad albumem mieliśmy szeroki wachlarz opcji do wyboru, a Kamil dzielnie i cierpliwie znosił moje “pół centymetra w lewo, pół centymetra w prawo”. Szczerze polecam, bierzcie w ciemno, nie zawiedziecie się! :D
— Basia i Mateusz
Wybraliśmy firmę Mamel Pictures i Kamila jako naszego fotografa po rekomendacji znajomych. Z kolei nasi znajomi - po obejrzeniu zdjęć z naszego ślubu - nie biorą już pod uwagę innej opcji. Fotograf jest bardzo profesjonalny, jest tam gdzie trzeba i wtedy kiedy trzeba, żeby zrobić fajne ujęcie a przy tym jest bardzo dyskretny - co dla nas było ważne. Odpowiadała nam też bardzo estetyka zdjęć, nieco “reporterskich”, nastawionych na to, żeby uchwycić moment bardziej niż go kreować. Cena za usługę nie jest niska, ale na tle konkurencji bardzo atrakcyjna, szczególnie biorąc pod uwagę końcowy wspaniały efekt. Podobało mi się to, że można było zdecydować się na pojedynczo wycenione elementy - reportaż, sesja, umowa na stworzenie albumu dopiero po obejrzeniu zdjęć. Bardzo polecam!
— Zuza i Florian

Reportaż - Portfolio

Cecilia & Nessim - Lozanna, Foto: Kamil A. Krajewski


Olga & Wojtek - Warszawa, Foto: Kamil A. Krajewski


Samar & Ignacio - Warszawa, Foto: Kamil A. Krajewski


Małgosia & Rafał - Kraków, foto: Kamil A. krajewski

Kasia & Jacek - Kraków, Foto: Kamil A. Krajewski

Jagoda & Zoltan - Kraków, Foto: Kamil A. Krajewski